Raahen Ilmailijat Ry 
Hae verkosta
Internet     Raahenilmailijat.net
 
   
  Yhteystiedot  
 

Yleiset
Jaostot
Hallitus
Laskutus

Hallitus

Tehtävä Nimi Puhelin Sähköposti
Hallituksen puheenjohtaja Raimo Kangas 0400-798 733 raimo.kangas X raahenilmailijat.fi
Varapuheenjohtaja Timo Vierimaa 040-557 8938 timo.vierimaa X raahenilmailijat.fi
Sihteeri Kari Tuomela 040-512 8709 kari.tuomela X raahenilmailijat.fi
Rahastonhoitaja Erkki Pulkkinen 044-7325 030 erkki.pulkkinen X raahenilmailijat.fi
Hallituksen jäsen Martti Saario 0400-708 650 martti.saario X raahenilmailijat.fi
Hallituksen varajäsen Sakari Eilola 045-850 0685 sakari.eilola@raahenilmailijat.fi
Hallituksen varajäsen Matti Lehto 040-728 6296 matti.lehto@raahenilmailijat.fi

Kaikki hallituksen jäsenet saavat postin osoitteella hallitus X raahenilmailijat.net